forever trapped
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava





dobrodošli na forumu forever trapped! forum je role play z nadnaravno tematiko; je necenzuriran, najnižja pričakovana meja za post pa je 300 besed. dogajalni prostor je mesto suffolk v virginiji v letu 2013.

prosimo, da se registrirate z imenom in priimkom izbranega lika - vse naj bo v malih črkah. ponujamo vam nabor canon likov, dobrodošli pa so seveda tudi originalni.




rosemary

infinity

eustace










none as of yet





skin foruma je po predlogi ruby iz ptb preuredila rosemary. rosemary je prav tako uredila celotno forumsko grafiko. zasnova je originalno delo administracije. vsi izdelki na forumu pripadajo njihovim avtorjem in jih je brez dovoljenja prepovedano kopirati in predstavljati za lastne. ničesar vam ne bomo mogli narediti, če se boste odločili delovati proti temu pravilu, zagotovo pa vas bomo vsi v glavi označili za hudobno osebo in vas nikoli ne bomo povabili na kavo.

 

 - - &&you bring new life in me;;

Go down 
AvtorSporočilo
morrigan dwyer
-- ex astrophysics student
-- ex astrophysics student
morrigan dwyer


Posts : 20
Reputation : 2
Join date : 18/04/2013

- - &&you bring new life in me;; Empty
ObjavljaNaslov sporočila: - - &&you bring new life in me;;   - - &&you bring new life in me;; Icon_minitimePon Apr 22, 2013 11:16 am

- - - - * name of your pick
male - group of your choice - 19/20 years old - pb of your choice

okej, torej morrigan will need this guy. a lot. ne glede na to, za kero skupino se odločite, ali je cannon ali ne, i don't really care, just take this guy pretty please. glede playbya se da pogajat za bolj ali manj karkoli, samo da ne izgleda kot justin bieber pretty please ;D. kakorkoli, torej tole je fant, ki bi mogel imeti zelo zelo dobre živce prenašati mojo dekletce -

če je duh, sem razmišljala, da bi šli v smeri da je umrl na isti dan kakor ona, v isti zgodbi in bi bil njen najboljši prijatelj v preteklem življenju, seveda po možnosti izjemno zagledan vanjo, ona pa bi bila slepa za vse to, zmeraj bi rekla, da sta samo prijatelja, po možnosti bi mu dala veliko veliko upanj na to, da bi bilo z njima kaj več, and well, then they die together. in takrat bi se ona verjetno ful ohladila do njega, se spremenila in to, ampak revež bogi bi bil zmeraj okoli nje, jo poskušal prizemljiti nazaj, pač ja, iskreno bi jo imel rad ona bi pa bla, tako zelo milo rečena, bitchy do njega in do njegovih čustev. mogoče bi si potem on našel nekoga drugega kot tolažbo za to ker je nad tem, da bi dobil njo obupal, mogoče bi ga to spremenilo v ženskarja, ki bi mu bilo mar za čustva ostalih, but at the end, she loves him and he loves her until the end of the earth or something :3

if it's a living creature in town, potem si ga jaz predstavljam kot sina tiste družine, ki si ogleduje porušeno vilo, in si pač želi tukaj ustaliti za zmeraj, in se pač spoznata znotraj hiše, njemu čisto nič jasno zakaj je tukaj živeča oseba, na začetku bi seveda mislil, da je popolnoma nora in vse, ampak bi ga radovednost gnala naprej, da bi jo spoznal, se vanjo zaljubil in ona vanj ampak potem, ko bi spoznal, da je duh bi ga to nekako... wellp, freak out-alo, ne bi vedel kaj naj si misli, morrigan bi to strlo, mogoče bi se mu na nek način hotela maščevati, ga ne bi posvarila o duhovih, ki še živijo poleg nje v vili, etc drama stuff. ful nočem preveč nakladat, zato da vam dam možnost, da pač ustvarite tudi nekaj svojega - v obeh primerih, je karakter lika lahko kakršenkoli, detajli in vse skupaj se lahko spremenijo, če si tega želite, prav tako starost in vse ostalo, just wellp, take this guy because i really think he'd be fun fun fun :3 cannon ali ne, je vaša izbira <333

če je kdo zainteresiran pm/reply to this topic, i would love you forever and ever if you take him *-*
Nazaj na vrh Go down
 
- - &&you bring new life in me;;
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
forever trapped :: saying, come on, come on, it's the end of the world :: bang bang, my baby shot me down :: wanted adds-
Pojdi na: